Smm panel siteleri logosu

SMM Panel Youtube Hizmetleri

Youtube hizmetleri ile kanalınızı büyüterek bu platformun tanınmış içerik üreticilerinden biri olabilirsiniz. Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube’da her gün binlerce kanal açılıyor, sayısız video paylaşılıyor. Kanalınız, koskoca okyanusta bir damla gibi kalmasın, büyük bir dalga hâlini alsın istiyorsanız Youtube hizmetlerine ihtiyacınız vardır!

Çocuk, oyun, seyahat, yemek kanalı, vloglar… Emin olun sizin aklınıza gelen içerik fikirleri binlerce kişinin aklına geldi ve onlar çoktan harekete geçti. Bu yüzden mücadele etmek zorunda olduğunuz çok fazla rakip var.

Youtube’da yeterince yaygın olmayan, sıradışı içerikler yayınlayacağınızı varsayalım. Fakat asıl mesele, bunların nasıl ilgi çekmesini sağlayacağınız…

İşte SMM panel Youtube hizmetleri, sizi bu dertten kurtarmak için var. Kanalınızın hedef kitlesini genişletmek, daha kısa zamanda daha fazla kişiye ulaşmak, videolarınızı popüler hâle getirmek istiyorsanız bu hizmetlerden yararlanarak hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Youtube’da fenomen olmanın, gerçekten izlenmenin ve beğenilmenin yolu aşağıdaki hizmetlerden geçiyor:

Youtube Abone Satın Al Paketleri

İnsanların çoğu az abonesi olan kanalları kalitesiz bulur ve onları takip etmek istemez. Bu önyargıya kurban gitmemek ve onca kanal içerisinde kaybolmamak için, kayda değer abone kitlesine sahip olmalısınız.

Üstelik Youtube İş Ortağı Programı’na başvurabilmek ve kanalınızda para kazanma özelliğini aktifleştirmek için en az 1000 abonenizin olması zorunludur.

Ne kadar aktif abone, o kadar etkileşim demektir. Gerçek aboneler videolarınızı izler, beğenip yorum yapabilir. Onları farklı sosyal ağlarda paylaşabilir. Canlı yayınlarınızı da izleyerek kanalınızın gelişmesine katkıda bulunabilir.

İşte sitemizdeki Youtube hizmetleri kategorisinde yer alan Youtube abone satın al paketleri bu avantajları size kazandıracak tamamı gerçek, aktif ve Türk abonelerden oluşur.

Gerçi global/yabancı Youtube abonesi hizmeti de vardır. Ancak siz Türkiye’de yaşıyorsanız ve kanalınızın içerikleri tamamen Türkçe ise, Türk aboneler edinmeniz gerekir. Para kazanma başvurusu yaptığınızda, abone kitleniz de ayrıntılı olarak incelenir. Abone satın aldığınızın anlaşılmaması, kanalınızda tutarsız bir görünüm oluşmaması için Türk abone kazanmanız önem taşır. Bir düşünün, siz Türkçe videolar yayınlarken neden Finlandiyalı kullanıcılar gelip size abone olsun ki?

Bu sadece bir örnek. Farklı ülkelerden gelecek yabancı aboneler için de aynı durum söz konusu. Para kazanma başvurusunun onaylanması sırasında tüm detaylara dikkat edilir ve çelişkili bir durum göze çarparsa bu, başvurunuzun reddedilmesiyle sonuçlanabilir.

Kendinizi riske atmak istemiyorsanız, kanalınıza değer katacak, etkileşimlerle onu güçlendirecek Youtube organik abone satın al paketlerimizden faydalanabilirsiniz.

Youtube 4000 Saat İzlenme Satın Al Paketleri

Youtube’dan gelir elde etmek gibi bir hedefiniz varsa, kanalınızı para kazanmaya açmak ve reklam yayınlamaya başlamak için bazı kriterleri karşılamalısınız. 1000 abone şartına ek olarak, kanalınızda bulunan videoların 1 yıl içinde toplam 4000 saat izlenme süresine ulaşması gerekir.

Takdir edersiniz ki bu başarıyı yakalamak herkes için kolay değildir. Para kazanabilmeniz için özgün içerik yayınlamanız çok önemlidir. Fakat bundan da önemlisi, içeriklerinizin toplam izlenme süresidir. Kanalınız bildirilen koşulları sağlamıyorsa ne yazık ki kaliteli içeriğin bir anlamı kalmayacaktır.

Youtube 4000 organik saat izlenme satın al paketlerimizle bu sorunun üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz. Videolarınız gerçek kullanıcılar tarafından izlenir. Bu nedenle izlenme süresine hemen yansır ve silinmez.

Bot izlenmeler bir süre sonra silindiğinden paranız boşa gider. Üstelik bu, kanalınızın ceza almasına da sebebiyet verebilir. Fakat 4000 saat izlenme paketlerimizde böyle bir risk yoktur. Videolarınızı her biri farklı kullanıcılar izler ve hepsi etkileşim oranınızı artırır.

Gördüğünüz gibi abone ve izlenme şartını karşılamak için Facebook gruplarında vakit harcamanıza gerek yok! ‘Abone olana abone olurum’, ‘karşılıklı izlenme’ gibi klasik yöntemlerle zaman kaybetmek yerine, en hızlı çözüm için Türkiye’nin en güvenilir, uygun fiyatlı ve kaliteli SMM panelinden yardım alabilirsiniz. Youtube hizmetleri kapsamında sunduğumuz paketlerle Youtube’un yıldızı olabilirsiniz!

Youtube Video İzlenme Satın Al Paketleri

Bu hizmet de 4000 saat izlenme hizmetiyle aynı mantıkta sunulur. 4000 saat izlenme paketlerinden ayrı olarak, sadece belli videolar için izlenme satın alabilirsiniz.

Dilerseniz oynatma listelerinize izlenme satın alarak videolarınızı toplu bir şekilde izletebilirsiniz. Bu paketler de tamamen gerçek ve aktif kullanıcılardan oluşur. Bundan dolayı kanalınıza hiçbir zarar vermez, kalitesini düşürmez.

Youtube Görüntülenme Satın Al

Videolarınızı belli bir görüntülenme sayısına ulaştırmak istiyorsanız bu paketlerimizi tercih edebilirsiniz. Örneğin bir videonuzun 20 bin görüntülenme almasını istiyorsanız bunu yine SMM panelimiz aracılığıyla sağlayabilirsiniz.

Çok görüntülenen videolar Youtube arama sonuçlarında üst sıralara yükselir. Önerilen videolar arasında görünme şansı yakalar, Trendler sekmesinde yer edinme ihtimâli güçlenir. Ayrıca yüksek görüntülenme alan videolar daha çok ilgi çeker, insanlarda tıklama isteği uyandırır. Bu yüzden görüntülenme sayısının da büyük önemi vardır.

‘Peki zaten Youtube hizmetleri içerisinden 4000 saat izlenme paketini tercih edeceğim, görüntülenme paketine ne gerek var?’ diye düşünebilirsiniz.

5 saatlik bir videonuz olduğunu varsayalım. 4000 saat şartını yerine getirmek için bu videonun 800 kullanıcı tarafından 5 saat aralıksız izlenmesini sağlayabilirsiniz. Fakat bu durumda videonuz 800 görüntülenme almış olacaktır. Oysa 5 saatlik videoyu her kullanıcıya 30 dakika izletseniz 8.000 görüntülenme yapar. İkisinin arasında ne kadar büyük fark olduğu şüphesizdir.

Tabii ki bunu örnek olarak verdik. Yoksa çok uzun tek bir video yükleyerek kanalınızı para kazanmaya açmanız ve bu şekilde uzun videolarla insanlara hitap etmeniz neredeyse imkânsızdır. Kanalınızda kısa da olsa pek çok video olmalıdır.

Youtube Canlı Yayın İzlenme Satın Al

Canlı yayın, kanalınıza ziyaretçi çekmenin en iyi yoludur. Videolarda olduğu gibi, canlı yayınlarda da izlenme hizmeti sunan SMM panelimiz, canlı yayınlarınıza gerçek ve aktif kullanıcı kitlesini yönlendirir. Böylelikle kanalınızı aynı anda daha fazla kişiye tanıtabilirsiniz.

Youtube Yorum Satın Al

Yorumlar, sosyal medyada olduğu gibi Youtube’da da sizin için referans niteliğindedir. Videolarınıza kendi belirleyeceğiniz yorumları yaptırabilirsiniz. Ya da profesyonel ekibimiz tarafından, yorumların özenle yorum yazılmasını tercih edebilirsiniz.

Yapılan yorumlar videoyla alâkalı olur; doğal, samimi bir tarzda yazılır. Bu da kanalınıza canlılık katar, videolarınızın etkileşimlerini yükseltir. Kanalınızda topluluk havası oluşturur. Diğer kullanıcıları da yorum yapmaya teşvik etmiş olursunuz.

Youtube Beğeni Satın Al

Videoların beğenme sayısı kanalınız için bir prestij unsurudur. Güçlü bir imaja sahip olmak, etkileşimlerinizi artırarak ön plana çıkmak istiyorsanız videolarınızın gerçek kullanıcılar tarafından beğenilmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle videolarınızın ilgi çektiğini gösterebilir, merak uyandırabilirsiniz.

Youtube Hizmetlerimizin Özellikleri

  • Tüm SMM panel Youtube hizmetleri şifresiz olarak gerçekleştirilir. Kanalınızın şifresi talep edilmez.
  • Gönderim anlık başlar, bildirilen süre zarfında gecikme olmaksızın tamamlanır.
  • Paketlerimiz aktif, gerçek, Türk kullanıcılardan oluşur.
  • Kanalınıza zarar verecek hiçbir işlem yapılmaz. Kanalınızda sizden habersiz herhangi bir şey gerçekleşmez. İzniniz olmadan başka kanalları takip etme, başkalarının videolarını beğenme gibi şeyler yaşamazsınız.
  • 7/24 destek alabilirsiniz.
  • Bütün bu hizmetlerden en uygun fiyata en yüksek kaliteyle yararlanmak için doğru yerdesiniz!
© Copyright 2021 - SMM Panel Siteleri - Tüm Hakları Saklıdır.
homeenvelope