Smm panel siteleri logosu

Takipçi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Takipçi alırken nelere dikkat edilmeli? Sorusunun cevabını bilmek hesabınızın güvenliği ve prestiji açısından önem taşır. Ayrıca paranızı ve zamanınızı boşa harcamamak için takipçi işlemini doğru bir şekilde ve kaliteli bir yerden gerçekleştirmeniz gerekir.

Güvenilir Takipçi Nereden Alınır?

Piyasada takipçi satışı yapılan birçok site bulmanız mümkündür. İçlerinden hangisinin daha iyi olduğuna aşağıdaki kriterler doğrultusunda karar verebilirsiniz:

 1. SMM panellerin servislerini ve fiyatlarını karşılaştırarak piyasa araştırması yapın.
 2. Canlı Destek bölümünden yazarak ne kadar kısa sürede ve ne derece ayrıntılı yanıt verdiklerine, sizinle nasıl ilgilendiklerine bakın.
 3. SMM panel hakkında forumlarda ve diğer platformlarda yazılmış yorumları inceleyin. Tek platformla yetinmeyin, referanslarını birkaç platformdan kontrol edin.
 4. SMM panel sitesinin yeterince güvenli olup olmadığını önemseyin. SSL sertifikası kullanılıyor mu; gizlilik politikası, hakkımızda, üyelik sözleşmesi vb. kurumsal sayfaları var mı? Hangi ödeme yöntemleri sunuluyor? Bu gibi detaylara dikkat edin.
 5. Hizmetin kalitesini test etmek için küçük bir miktar bakiye yükleyerek deneme yapabilir, memnun kalırsanız daha fazla sipariş oluşturabilirsiniz.

Takipçi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 1. Hangi platform için olursa olsun, takipçi alırken dikkat edilecekler arasında ilk husus, kimseye hesabınızın parolasını vermemektir. Takipçi gönderimi için şifrenize ihtiyaç duyulmaz. Parolanızı isteyenlerden uzak durun.
  1. Takipçi siparişi verdikten sonra tamamlanana kadar o SMM panelden aynı paketi aynı hesap için tekrar sipariş vermeyin. Yoksa karışıklık yaşanır.
  1. İşlem bitmeden hesabınızı gizliye almayın. Korumalı hesaplara takipçi gönderilemez.
  1. Yine işlem henüz sonlanmadan hesabınızın kullanıcı adını değiştirmeyin. Bu da takipçi gönderiminin başarısız sonuçlanmasına yol açar.
  1. Takipçi alırken nelere dikkat edilmeli? Diye düşünüyorsanız, ihtiyacınıza yönelik bir paket seçmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Bu nedenle alım yapmadan önce paketlerin içeriklerini okumalı ve size uygun olup olmadığını değerlendirmelisiniz. Örneğin bazı paketlerde bot-aktif karışık takipçi gönderilir. Bazı paketler sadece bot takipçilerden oluşur. Bazılarında düşüşlere karşı telafi garantisi varken, bazı takipçi paketlerinde garanti sunulmaz. Düşüş olursa telafi sağlanmaz. Bu gibi özelliklere dikkat ederek doğru takipçi paketini tercih edin.
  1. Bir panelden takipçi siparişi verdiyseniz, işlem sona ermeden farklı bir SMM panelden de takipçi sipariş etmeyin. Hangi panelden kaç takipçi geldiğini teyit etmekte zorlanırsınız. Panellerden biri siparişinizi eksik veya yanlış gönderirse bunun farkına varamaz ve mağduriyetinizi gideremezsiniz.
© Copyright 2021 - SMM Panel Siteleri - Tüm Hakları Saklıdır.
homeenvelope